תפריט

אודות

דטאנט הוקמה כמקום לימוד משלים לאקדמיית אומנויות הלחימה הבינלאומית – אקבן. שלושת המייסדים, יוסי שריף, דני הרשקוביץ וגיא רנן, מתאמנים עשרות שנים . הידע הגופני מצטרף לשנים רבות של ניסיון במערכות הבטחון. אנו מלמדים רכישת כוח ושליטה בעוצמה זו. תובנות ותגובות נכונות במצבי דחק ואלימות יוצאים מהכוח אל הפועל, גם בזמן אמת, בעזרת תרגול מעשי.
אנחנו מתרגלים איתכם מפני שלימוד יחד עם תרגול ושינון יעילים יותר.

YOSSI SHERIFF

יוסי שריף

יוסי שריף הוא מייסד דטאנט. בית הספר אקבן, שהקים לפני שני עשורים, הוא כיום אקדמייה בינלאומית עם סניפים רבים ומורים בוגרים המדריכים בארץ ובעולם. יוסי למד אומנויות לחימה אצל דורון נבון משנת 1976 והוא מלמד משנת 1984. בסוף שנות ה – 90 סיים קורס מאמנים בכירים במכון וינגייט וקיבל הסמכת הדרכה בכירה מיפן. יוסי הנו פיזיותרפיסט מוסמך (B.P.T), מאוניברסיטת תל אביב ובנוסף בעל תואר ראשון בפילוסופיה (BA) מאוניברסיטת תל-אביב.
בצבא שרת כחייל קרבי ובסיום שירותו קיבל את אות מצטיין הנשיא על תפקידו בתכנון מערך חדש לפינוי ודיווח בחיל הרפואה. שריף הוא מקים מאגר המידע הגדול בעולם לטכניקות לחימה ושליטה. לסרטים ולמאמרים הכתובים שלו ברשת עשרות אלפי קוראים ומיליוני צפיות.

Danny

דני הרשקוביץ

דני הרשקוביץ הוא יועץ הדרכה ופיתוח משאבי אנוש בדטאנט. דני הוא בעל נסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בפיקוד צבאי ביחידות עילית וניהול בטחון ולחימה. במסגרת תפקידי הפיקוד שביצע התמחה דני באנליזה מערכתית של תהליכים ארגוניים במערכות בטחון, ליווי ובניה של מערכי הכשרה לצוותים מבצעיים. לדני תואר ראשון במדעי ההתנהגות והוא בעל תואר מאסטר ב NLP.

GUY

גיא רנן

גיא רנן הוא מנכ״ל דטאנט ואחראי לפעילות דטאנט בזירה הבינלאומית. גיא מתאמן ומדריך באקבן למעלה משני עשורים. הוא למד ושהה ביפן תקופות ממושכות והוא מומחה לתרבות יפן, בעל תואר שני, M.A, מהאוניברסיטה העברית בירושלים והמפיק של ערוץ NHK הטלוויזיה היפנית בארץ. כחלק מהנסיון שרכש בתפקידי אבטחה אזרחיים, היה מפקד מתקן במשמר בתי המשפט. גיא הוא רץ למרחקים ארוכים, בחיים הרגילים, וגם בעסקים.

hagai

חגי ברגמן

חגי ברגמן הוא המדען הראשי בדטאנט ואחראי על התשתית המחקרית והתאורטית של ההשפעות ההדדיות בין תהליכים גופניים ונוירולוגים-פיזיולוגיים. חגי, , MD, DSc, הוא פרופסור מן המניין במחלקה לנוירולוגיה רפואית במכון למחקר רפואי – ישראל קנדה (IMRIC) בביה”ס לרפואה של האוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם. אחראי מוסד סימון וברנרד גוטמן למחקר המוח ואחד המייסדים והחברים הפעילים של המרכז הבינתחומי לחישוביות עיצבית (ICNC) ובנוסף מרכז אדמונד ולילי ספרא למחקרי מוח (ELSC).

יחד עם הישגים מחקריים רבים, חגי חוקר כעת בשורה של נושאים ובהם: וידוי של המודל המולטי אובייקטיבי של הגנגליה הבזלית, להבנה טובה יותר של תפקידם של ריבוי המבקרים (דופמין, סרוטונין, אצטיכולין והיסטמין) בויסות תנועתי (striatal excitability & striatal synaptic plasticity).
תחום משיק נוסף חותר להבנה טובה יותר של היחסים ההדדיים בין המודולטורים של המערכת הרטיקולרית העולה (ARAS) והגנגליה הבזלית לשליטה במעגל שינה-ערות.